Multitronic

Krāsains TFT displejs 2.4″ izšķirtspējas 320×240

32 bitu procesors

Konfigurējamais multidispleis ( 1 , 2 , 4 , 7 , 9 parameteru vienlaicīga attelošana )

Ciparu, grafikas, lineāro parametru attelošana

Universalais stiprinājums ar nulles vibrāciju

Atbalsta lielāko protokolu skaitu

Balss brīdinājums

Parametru pilna balss atskaņošana un to vērtības

Ceļojumu žurnāls un uzpildes

Pārsūta braucienu statistiku uz personalo datoru.

Uzstātijumi, izmantojot datoru

Oscilografs

Borta dators ( BD ) šodien vienlīdz nepieciešams jebkuras automašīnas īpašniekam. Pat ja jums jau ir borta dators, jaunās pāudzes borta dators Multitronics jums pastāstīt par jūsu auto daudz vairāk, un padarīs jūsu ceļojumu ērtāku un drošāku.

BD Multitronics ir liels funkciju un iestatījumu skaits, kas ļaus īstenot jebkura lietotāja prasības, ir iespēja patstāvigi grupēt displejā iestatījumus, liels dažādu brīdinājumu skaits, tostarp balss formā, iespēja savienot Multitronics parktronikus. Tas viss padara darbu ar BD ērtu, sniedz papildus drošību ceļojumā un nodrošina papildus iespējas, ļauj ietaupīt jūsu auto ekspluatāciju un uzturēšanu.

Borta datori Multitronics VC731 un Multitronics TC 750 ar diagnostikas funkciju, pamatojoties uz jaunākas pāudzes 32 bitu spēcīgu procesoru var uzstādīt uz jebkuras automašīnas ar benzīn dzinēju un arī dīzeļdzinēja transportlīdzekļiem, kas atbalsta protokolu OBD – 2 diagnostiku.

Ceļojuma Datora Multitronics VC731 un TC 750 Iespējas:

Sakarā ar iebūvētās diagnostikas funkciju, uzreiz brīdina jūs par problēmu un problemas mezglu ar balss atskaņošanu, kas ļaus ietaupīt diagnostikas izmaksas.

Ļauj pielāgot pec jūsu vēlmes līdz pat 15 dažādām balss brīdinājumiem, vienlaicīgi vadīt brīdinajuma žurnalu, tas palielinās jūsu ceļojuma drošību, un saglabās jūsu auto.

Unikālā uzraudzības funkcija “degvielas kvalitāte” ļaus izvairīties no neplānotiem remontdarbiem un izvēlēties kvalitatīvu degvielu.

Kontrolēt degvielas patēriņu, izmantojot funkciju ” ekonometrija ” kas ļaus izvelēties ekonomisku braukšanas stilu

Braucienu statistikas aplūkošana (ātrums, attālums , degvielas daudzums , uc ), ļaus plānot izmaksas, lai ietaupītu savu laiku, kas pavadīts pie stūres.