Elektronika

Mūsdienu automašīnas nevar iedomāties bez papildus aprīkojuma, ievērojami atvieglojot un greznojot dzīvi katru autovadītāju. Šādas ierīces sauc par auto-elektroniku un izmanto tas automašīnas jau ilgu laiku. Katrs transportlīdzeklis ir aprikots ar daudzam ierīcem, elektroniku. Tas var būt trauksmes sistēmu, kā arī radio un video ieraksti, un vēl daud kas cits. Bez tā visa, iedomāties mūsdienu auto ir gandrīz neiespējami.

Par pareizu un vienmērīgu automobiļa autoelektronikas darbību atbild autoelektrika. Sarežģīta sistēma, kura koordinē visu savu rīcību. Auto Electronika tieši saistīti ar elektriku un jebkura kļūme vienas sistēmas obligāti ietekmēt otru. Tāpēc abas šīs sistēmas ir jāuzskata  kā vienu vienību un remontēt.

Autoelektronikas sistēmas bojājums notiek diezgan bieži un katrs tāds bojājums ir savlaicīgi jānovērš. Pašspēkiem noverst autoelektronikas bojājumu nevajag nekādā gadījumā. Bojājums var vēl vairāk padziļināties, un remonts var kļūt neiespējams vai pārāk dargs. Labāk uzreiz uzticēt automobili profesionāla autoelektriķa rokās, autoelektriķis izpildīs savu darbu, kā arī novērsīs cēloni, kura dēl varēja notikt bojājums.

Visus remontdarbus ir jāveic specializēta autoservisa,kurā rīcībā ir nepieciešams mūsdienīgs aprīkojums un kvalificēts personāls. Remontu pasākumiem ir jāpaiet stingri saskaņā ar tehnisku reglamentu, kas ir katrai atsevišķai sistēmai, kurā ir norādītas visas nianses, ar kurām var sadurties autoelektriķis darbu izpildeslaikā.Pirms jebkādu remontdarbu uzsākšanas tiek veikta pilna autoelektronikas diagnostika.